bbccec194c10e3f91-31aqte06jfr4dafd3s1g5c

pylon برای لینوکس

مجموعه نرم افزار دوربین پایلون یک بسته نرم افزاری متشکل از یک SDK قدرتمند، راه اندازها و ابزارهایی است که شما می توانید برای کار با هر دوربینی ازBasler با استفاده از ویندوز یا لینوکس  استفاده کنید. این دسترسی نامحدود به آخرین مدل دوربین و ویژگی های آن را فراهم میسازد.

یک نمای کلی از ویژگی های انتشار پایلون لینوکس

  • پشتیبانی نامحدود برای دوربینهای Basler با رابط GigE و USB
  • پشتیبانی از معماری x86 32 و 64 بیتی
  • پشتیبانی از arm 32 بیتی با تنوع در سخت افزار و نرم افزار:پایلون برای لینوکس با موفقیت در سیستمهای مبتنی بر arm زیر تست شده است:

Raspberry Pi, nvidia Jetson, Mirabox, Wandboard and TI DaVinci

شما میتوانید نکات آموزشی در مورد اپلیکیشن را در این قسمت پیدا کنید

  • زیرو کپی برای دوربین های USB 3.0: از طریق پایلون ، باسلر تنها سازنده نرم افزاریست که یک ابزار usb ارایه میدهد که داده های تصاویر را از طریق زیرو کپی ذخیره میکند. این روش بار CPU مربوط به انتقال داده های تصویر را تقریبا به نصف در مقایسه با سیستم های غیر زیرو کپی کاهش می دهد. این امر به ویژه برای سیستم های کم قدرت embede (ARM) مهم است. نسخه زیرو کپی از پایلون قدرت پردازنده را برای پردازش تصویر نگه میدارد.ما بسته نصب این نرم افزار را برای اوبونتو 12.4 و 14.4 ارایه میدهیم ولی برای سایر توزیع های لینوکس این بسته باید بازسازی شود.

نسخه فعلی پایلون برای لینوکس قابل اجرا بر روی تمام نسخه های نسبتا جدید هسته لینوکس (LSB 4.1 در x86، 3.x در ARM – زیرو کپی نیاز به نسخه کرنل 3.13 و یا بالاتر دارد – برای اطلاعات بیشتر، لطفا به فایل README کلیک کنید).

308d7c3ea4817bf01

 

پایلون 5 – سریع تر، کوچک تر، ساده تر!

با مجموعه نرم افزار دوربین پایلون 5 باسلر اولین تولید کننده دوربین است که نرم افزار که با استفاده از فن آوری های جدید GenICam 3 ارائه  کرده است.

سریع تر: با تشکر از GenICam 3، دوربین در حال حاضر حدود 4 برابر سریعتراز نسخه های قبلی GenICam بازمیشوند.

کوچکتر: GenICam 3 نیاز به تنها حدود نیمی از مقدار حافظه در مقایسه با نسخه های قبلی GenICam دارد.

هر دوی این ویژگی در سیستم با عملکرد کمتر به طور ویژه سودمند هستند . به عنوان مثال، ARM مبتنی بر سیستم عامل های embeded مانند Raspberry Pi.. استاندارد جدید با قدیمیها هم سازگار است ،تنها تغییرات کم در کد از نرم افزار موجود ضروری است و حتی دوربینهای قدیمی باسلر از این نوآوریها در پایلون سود میبرند. تغییرات لازم با جزییات در راهنمای مهاجرت پایلون موجود است.

ساده تر : با تشکر از امکان کپی ساده ،برنامه های توسعه داده شده توسط sdk پایلون را میتوان به راحتی به کاربران نهایی رسانید.بنابراین پایلون میتواند بدون درگیری با سایر پکیجهای نرم افزاری بینایی از سایر تولیدکنندگان براساس تکنولوژی GenIcam  نصب شود.